+48 957 230 664

Nauczyciele

W tym miejscu umieszczamy informacje z działalności naszej szkoły.

Nasi nauczyciele

kadra

Dyrekcja szkoły

mgr Bożena Gołacka

mgr Bożena Gołacka

Wicedyrektor

/>

mgr Alina Iwaszkiewicz

mgr Alina Iwaszkiewicz

Dyrektor

Kadra Nauczycielska

  1. Wszyscy nauczyciele posiadają wyższe wykształcenie i nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje w różnorodnych formach doskonalenia zawodowego.
  2. Zajęcia z przedmiotów artystycznych prowadzą specjaliści o uznanych osiągnięciach artystycznych i pedagogicznych.
  3. Nauczyciele stale współpracują z rodzicami uczniów tworząc atmosferę rzetelnej pracy, życzliwości i przyjaźni wspierając rozwój każdego ucznia.

mgr Emilia Wierzbicka

mgr Emilia Wierzbicka

Pedagog
Izabela Urbaniak

Izabela Urbaniak

Pielęgniarka w Środowisku Nauczania i Wychowania
mgr Beata Żeliszewska

mgr Beata Żeliszewska

Asystent dyrektora

Klasy 0-III

Zajęcia edukacyjne w klasach 0-III

– mgr Aleksandra Rychta-Kamińska

– Marta Kładna

– mgr Beata Przybylska

– mgr Izabela Chmielenko

– mgr Emilia Wierzbicka

Klasy IV-VIII

Język polski

– mgr Agata Szydłowska

– mgr Magdalena Szablewska-Czyrska

Język angielski

– Marta Kobylańska

– mgr Paweł Pietruńko

– mgr Barbara Dalidowicz

Matematyka

– mgr Agnieszka Wilkowska

– Karolina Szalbierz

Historia, WOS

– mgr Kazimierz Bogdanowicz

– mgr Anna Depta

Informatyka

– Karolina Szalbierz

Język niemiecki

– mgr Magdalena Kaczmarczyk

– mgr Agnieszka Weber

Technika

– mgr Katarzyna Markiewicz

Plastyka

– mgr Katarzyna Markiewicz

– mgr Magdalena Butrym

Przyroda, biologia

– mgr Justyna Domicewicz-Szmajdzińska

Chemia

– mgr Justyna Domicewicz-Szmajdzińska

Wychowanie fizyczne

– mgr Grażyna Kołodziejczyk-Gaudyn

– mgr Irena Bukowska

Taniec współczesny

– mgr Marzena Luisetto

– Marta Kładna

Muzyka

– mgr Maria Sapkowska

Taniec klasyczny

– Maja Wojciechowska

– Marina Drozd

Taniec nowoczesny

– mgr Grażyna Kołodziejczyk-Gaudyn

Wychowanie do życia w rodzinie

– mgr Izabela Chmielenko

Fizyka

– dr Piotr Grochowski

Geografia

– mgr Agnieszka Wilkowska

Kształcenie komunikacyjne

– mgr Katarzyna Markiewicz

Religia

– mgr Maria Kuźma

Świetlica

– mgr Anna Janicka

Edukacja dla Bezpieczeństwa

– mgr Izabela Chmielenko

Doradztwo zawodowe

– mgr Izabela Chmielenko